Call of Duty Vanguard PS4 satın alın. Call of Duty Vanguard PS4 CD key, en iyi fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Call of Duty Vanguard PS4 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan PS4 üzerine Call of Duty Vanguard PS4 indirebilir, kurabili ve oynayabilirsiniz.

Call of Duty Vanguard PS4 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 442.08

Call of Duty Vanguard

Call of duty vanguard, öncü bir tek oyunculu nişancı video oyunudur. Call of duty serisinin on sekizinci genel taksitidir. Sledgehammer games adlı bir Amerikan video oyunu geliştiricisi tarafından oluşturuldu.

oyun

Oyunun, bir başka Call of duty serisi oyunu olan Modern warfare ile neredeyse karşılaştırılabilir oyun mekaniğine sahip olduğu söyleniyor. Oyuncunun, yok edilebilir çevresel unsurları çözmek veya duvarlara tırmanarak hedeflere ulaşmak için yeni yollar hazırlamak gibi savaşta daha taktik bir yaklaşım kullanmasına izin veren yeni oyun özelliklerine sahiptir.

Oyunun çok oyunculu modu, 16’sında temel oyun modlarını içeren yirmi haritaya sahipken, haritaların geri kalanında Champion Hill adlı yeni markalı bir oyun modu yer alacak.

Şampiyon tepesinin ana amacı, herkes için ücretsiz bir oyun modunda ayakta kalan son adam olarak kabul edilmek için mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Oyuncular, hızlı tempolu bir silah oyununda taktik ve stratejiyi birleştirir.

Bu görev serisinden özel olarak yapılmış dört aşamalı haritadaki sekiz oyun ekibi arasında on iki hayat paylaşılacak. Canların tükenmesi durumunda oyun sona erer ve harcanmamış canları olan son takım turnuvayı kazanır.

Yeni ve özel bir özellik, oyuncuların temel çok oyunculu oyun modlarının ölçülülüğünü ve yoğunluğunu kontrol etmelerini sağlayacak olan Savaş hızıdır. Oyuncular ayrıca oyunlarını tercih eden üç ilerleme hızı filtresinden birini seçebilirler. Bunlar Taktik, Saldırı ve Blitz’i içerir.

Ayrıca yeni yükseltilmiş bir hile önleme sistemine sahiptir. Vanguard serisi ayrıca zombi modunu da geri getiriyor.