PICO PARK Nintendo Switch satın alın. PICO PARK Nintendo Switch CD key, en iyi fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz PICO PARK Nintendo Switch key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan Nintendo Switch üzerine PICO PARK Nintendo Switch indirebilir, kurabili ve oynayabilirsiniz.

PICO PARK Nintendo Switch anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 135.71

PICO PARK’a hoş geldiniz, 2-8 oyuncu için tasarlanmış işbirlikçi yerel/online çok oyunculu bir aksiyon bulmaca oyunu. Kurallar oldukça basit: “Tüm anahtarları al, hedefe ulaş ve temizle”, ancak 48 seviyenin tamamı, özellikle çok oyunculu deneyim için tasarlanmış özel hileler içeriyor. Çoğu seviyede ilerledikçe farklı hileler ortaya çıkacak ve arkadaşlarınızla danışmanlık yapmanız ve yeni işbirliği yollarını düşünmeniz gerekecek.

Esnek Seviyeler

PICO PARK’ın her seviyesi, oyuncuların anahtarı almasını, kapıyı açmasını ve tüm oyuncuların hedefe ulaşmasını içeren bir işbirliğiyle tamamlanabilir. Ancak, her seviye başarı için işbirliği gerektirir.

Savaş Modu

İşbirlikçi oyun, bu oyunun ana teması olsa da, işbirliği oyunu tamamlandıktan sonra ARKADAŞLARLA SAVAŞ MODU’nda rekabet edebilirsiniz.

Sonsuz Mod

Tüm 48 aşamayı tamamlasanız bile, arkadaşlarınızla işbirliği yaparak YÜKSEK PUAN hedefiyle OYUN MODU’NU oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla işbirliği yaparak puanınız daha hızlı büyüyecek.

Online Oyun Modu

Uzakta olan insanlarla çevrimiçi olarak birlikte oynayabilirsiniz. Ancak, bu iletişimin çok önemli olduğu bir oyun olduğundan, oyun sırasında konuşmak için Discord veya Zoom kullanmanızı öneririz.

Arkadaşlarınla PICO PARK’ta Eğlenceli Vakit Geçir!

Arkadaşlarını topla ve PICO PARK’ın eğlenceli dünyasına dalın. Seviyeleri birlikte tamamlamaktan, dostça mücadelelere katılmaktan veya Sonsuz Mod’da yüksek puanlar elde etmeye çalışmaktan bahsediyor olun, bu oyun sonsuz güldürü ve arkadaşlık vadeder. Bu heyecan verici çok oyunculu bulmaca macerasına atıldığınızda işbirliği ruhunun çiçek açmasına izin verin!