Battlefield 2042 Key satın alın. Battlefield 2042 EA App PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Battlefield 2042 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda EA App üzerine Battlefield 2042 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Battlefield 2042 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 143.19

Ayrıca Battlefield 6’yı Steam Anahtarı veya Epic Games Anahtarı ile satın alabilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Battlefield 6, DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, franchise tarafından geliştirilen topyekün savaşa büyük bir dönüş. Oyuncu kendini, hayatta kalmak için destansı yıkımlarla karakterize benzeri görülmemiş ölçekli savaş alanlarına uyum sağlamak ve üstesinden gelmek zorunda oldukları yakın gelecekte kurulmuş bir düzensizlik dünyasında bulur. Oyunculara, maksimum 128 oyuncuyu destekleyen, savaş alanlarında kullanabilecekleri son teknoloji bir cephane verilir.

Bu oyun neden efsane

128 oyuncuya kadar destek, dinamik olarak değişen savaş alanları, dinamik hava durumu, çevresel tehlikeler ve geniş savaş alanı haritaları, Battlefield 2042’nin büyük bir proje olarak görülmesinin nedenlerinden sadece birkaçı. Battlefield 2042 ayrıca Conquest ve Breakthrough modlarının geri dönüşünü de görüyor. İkonik Conquest modu, yalnızca bireysel kontrol noktalarına odaklanmak yerine birkaç bayraktan oluşan sektörlerde gerçekleşir. Atılım modlarının dönüşünde iki takım görülüyor; Saldırganlar nihai hedefi gerçekleştirmeyi amaçladıklarından, Saldırganlar ve Savunanlar destansı savaşlara girerler. Her sektör çok sayıda oyuncuyu barındırabilir, böylece oyuncuların savaş hedeflerine ulaşmak için çabalarken stratejiler ve daha fazla kanat seçeneği geliştirmelerine olanak tanır. Atılım modu ayrıca oyuncuların çeşitli giriş konumlarından ele geçirme alanlarına erişmesine izin verir ve ayrıca bu destansı savaşlarda farklı türde taktik yaklaşımlar sunar.

Topluluk odaklı platform

Battlefield 2042, oyuncuların oyunun kurallarını değiştirmesine ve yeni ve beklenmedik savaşlar keşfetmesine olanak tanıyan, topluluk odaklı bir platform olan Battlefield Portal ile birlikte gelir. Portal, diğerlerinin yanı sıra, kuralları değiştirebilen, silahlarını özelleştirebilen ve yeni teçhizat alabilen oyuncularla sonsuz olanaklar sunar. Oyuncular ayrıca Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 veya Battlefield 3 gibi oyunları tekrar oynamanın nostaljisini yaşayabilirler.

Battlefield 6’yı Satın Alın