Fiyat Karşılaştırması ve Battle.net Hediye Kartı, Battle.net Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Battle.net Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Battle.net Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Battle.net anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 191.15

Bir Blizzard hediye kartı mı arıyorsunuz yoksa WoW oyun zamanı mı satın almak istiyorsunuz? Keysforgames resmi ortaklarla çalışıyor ve oradaki fiyatları karşılaştırıyor. Tedarikçilerimizden birine bir Blizzard ürünü sipariş ettikten sonra kodunuzu çok hızlı bir şekilde alacaksınız ve her zaman çalışan bir kod alacağınızdan %100 eminsiniz.

Aşağıdaki ürünler mevcuttur:

Battle.net 5 Euro / 5 pound / 5 dolar Hediye Kartı
Battle.net €10 Euro / £10 pound / $10 dolar Hediye Kartı
Battle.net €20 Euro / £15 pound / $20 Dolar Hediye Kartı
Battle.net 50 Euro / 40 pound / 100 pound Hediye Kartı
Battle.net €100 Euro / £100 pound / $100 Dolar Hediye Kartı

Blizzard hediye kartı nedir?

Blizzard hediye kartı ile Blizzard Entertainment’ın çevrimiçi hizmeti Battle.net’te alışveriş yapabileceğiniz kredi ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle Blizzard kartına Battle.net hediye kartı da denir. Battle.net üzerinden ünlü Blizzard oyunlarını satın alabilirsiniz: Overwatch, Hearthstone, Heroes of the Storm, World of Warcraft, Diablo III, Starcraft II, Warcraft III ve daha fazlası. Blizzard hediye kartına ek olarak, size 60 günlük World of Warcraft oyun süresi veren WoW oyun kartını da satıyoruz.

Blizzard kredisini ne için kullanabilirim?

Battle.net’teki alışverişlerinizde Blizzard kartınızı kullanırsınız. Bu çevrimiçi platformda iyi bilinen Battle.net oyunlarını ve bu oyunların uzantılarını bulacaksınız. Bu arada, Battle.net’te Call of Duty ve Destiny 2 dahil olmak üzere giderek daha fazla Activision oyunu satın alabilirsiniz. Blizzard hediye kartını kendiniz kullanabilir veya başka birine verebilirsiniz.

Blizzard hediye kartımı nasıl alabilirim?

Bir Blizzard kartı mı yoksa WoW kartı mı satın aldınız? Ardından ödemeden hemen sonra bir dijital Battle.net kodu alacaksınız. Bu kodu kullandıktan hemen sonra ürününüz etkinleştirilecektir.

Blizzard hediye kartımı nasıl kullanabilirim?

Blizzard kodunuzu Blizzard web sitesi ve Battle.net Uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz:

Web sitesi aracılığıyla:

Blizzard.com/code’a gidin.
Giriş yap veya ücretsiz bir hesap oluştur.
Kodu giriniz.

Battle.net Uygulaması aracılığıyla:

‘Oyunlar’a gidin.
‘Kod kullan’ düğmesine dokunun.
Kodu giriniz.

Kullandıktan sonra Blizzard krediniz yüklenir ve kullanıma hazırdır. WoW kartı mı aldın? Ardından, etkinleştirdikten hemen sonra World of Warcraft’ı çevrimiçi oynamaya başlayabilirsiniz.