Fiyat Karşılaştırması ve EA Play Hediye Kartı, EA Play Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz EA Play Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, EA Play Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

EA Play anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 75.84

“EA Access’in adı artık EA Play – yeni bir ad ve yeni bir görünüm, ancak yine de aynı avantajlar.” Yeni ad ve yeni görünüm, ancak aynı avantajlarla.

Halihazırda bir EA ACCESS ÜYELİĞİNİZ var mı?

Merak etme. Üyeliğinizi tüm avantajlarla devam ettirirsiniz. Ancak, hangi platformda olduğunuza bağlı olarak artık EA Access yerine EA Play üyesisiniz.

Aşağıdaki seçenekler mümkündür:

EA Oyna 1 ay
EA Play 3 ay
EA Play 12 ay

Uyarı:

Bu EA Erişim Kodları SADECE XBOX ONE İÇİNDİR. Xbox 360 ile ÇALIŞMAZLAR.

Neden EA Access’i web sitemizden satın almalısınız

EA erişim kodlarımız %100 güvenilirdir.

Piyasadaki en ucuz EA dijital erişim kodlarına sahibiz.

E-posta teslimi: Tedarikçimiz, ödeme yapıldıktan sonra EA erişim abonelik kodlarını doğrudan e-posta adresinize gönderecektir.

EA erişimi veya diğer dijital kodlarla ilgili sorun veya sorularınız için 24 saat canlı sohbet ve mükemmel müşteri hizmeti.

Xbox’ınız için en ucuz EA Access

Ucuz EA erişim kodları arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Hem EA 1 Ay hem de EA 12 Ay web sitemizde çok sayıda indirimle (%10’a varan!) mevcuttur.

EA Sezon Biletinizin süresi dolduysa, bu avantajlardan daha uzun süre yararlanmaya devam etmek isteyebilirsiniz. Oyunlarınızdan daha fazla keyif almak istiyorsanız, EA Cards’ın var olduğunu bilmek güzel.

EA sezonluk biletinizin süresi doldu, ancak yine de bu avantajlardan yararlanmak istiyor musunuz? Ardından EA erişim kartlarını satın alın. EA Access, belirli bir oyun yerine tüm oyunlarda size avantajlar ve benzersiz içerik sunar.

EA Access nedir?

EA Access, üye olarak daha az parayla daha fazla oyun oynamanıza izin veren, ancak yalnızca Xbox One’da bir üyelik programıdır. Sadece 4,99 € karşılığında kasayı birkaç ay boyunca süresiz olarak kullanabilirsiniz; 10’dan fazla harika oyun ve piyasaya sürülmeden önce sınırlı bir süre için yakında çıkacak olan EA oyunlarından oluşan sürekli büyüyen bir koleksiyon. Ayrıca, oyun satın almaları, ön siparişler, genişletme paketleri, Ultimate Team Puanları ve aradaki her şey dahil olmak üzere Xbox One * üzerindeki tüm EA dijital satın alımlarında özel %10 indirim alacaksınız.

* Koşullar, kısıtlamalar ve istisnalar bazen geçerlidir.

EA Access’e nasıl katılırım?

Xbox One’da Ea Access Hubb uygulamasını kullanarak EA Access’e katılmak için adım adım talimatlar:

Xbox One ana ekranınızdaki Mağaza sekmesine gidin ve Uygulamalar’ı seçin. Ardından Ara’yı seçin ve EA Access’i arayın. EA Access Hub uygulamasını kurun ve başlatın (?) ve EA hesabınıza bağlayın. EA Hesabınız yoksa, bu adımı tamamlamak için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

Bir sonraki ekranda Kaydol’u ve ardından üyelik planınızı seçin.

Ödemeyi tamamladıktan sonra satın alma ekranına geri döneceksiniz. Bu ekrandan çıkmak için kumandanızdaki ‘B’ye basın ve ‘Eve Git’i seçin.

Livecards.nl’den satın almaya kıyasla bir perakende mağazasında EA erişim üyeliği satın almak

Aboneliğinizi evinizin rahatlığında kanepedeyken alabilecekken neden ta mağazaya gidiyorsunuz?

Ayrıca, teslimatın doğrudan e-posta yoluyla yapıldığını unutmayın, bu nedenle ödemeyi yapar yapmaz koda sahip olursunuz. Satın alma süreci gerçekten çok basit. Bir saniye kaybetmeyin ve şimdi tekrar oynamaya başlayın! Ayrıca Xbox Live Gold aboneliklerini çok düşük fiyatlarla satıyoruz.