Fiyat Karşılaştırması ve Google Play Hediye Kartı, Google Play Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Google Play Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Google Play Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Google Play anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 7.32

Bir Google Play kartı satın alın

Google Play Kartlarını kullanarak Google Play bakiyenizi hızla doldurabilirsiniz. Web sitemizde – resmi bir Google Play ortağı – Google Play kartınızı herhangi bir hizmet ücreti ödemeden çevrimiçi olarak kolayca satın alabilirsiniz. Kredi kartına ihtiyacınız yoktur ve dijital kodu hemen kullanabilmeniz için Google kartı anında teslim edilir.

Google Play kartı nedir?

Google Play Hediye Kartı, Play Store’da alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz bir hediye kartıdır. 15 Euro, 25 Euro, 50 Euro ve 100 Euro’luk bir Google Play kartı arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bir Google Play değişken kartı da satın alabilirsiniz. 15 ila 150 Euro arasında bir değer seçebilirsiniz. Google Play Store Kartını kendiniz satın alabilir veya bu Google Play Hediye Kartını başka birine verebilirsiniz. Play Store Kartının son kullanma tarihi yoktur ve bu nedenle süresiz olarak geçerlidir.

Google Play kredisini ne için kullanabilirim?

Google Hediye Kartı ile Play Store bakiyenizi kolayca doldurabilirsiniz. Android cihazlar ve Chromebook’lar için ihtiyacınız olan her şey Play Store’da bulunabilir. Telefonunuz veya tabletiniz için oyunlar, filmler, müzikler, kitaplar (sesli kitaplar ve e-kitaplar) ve diğer özel uygulamaları düşünün. Google Play Store bakiyenizi, örneğin Google Play Müzik gibi abonelikler için ödeme yapmak için de kullanabilirsiniz.

Google Play kartımı nasıl edinebilirim?

Siparişinizi verdikten hemen sonra Play Store hediye kartınızı dijital bir kodla alacaksınız. Bu kod ekranınızda görünür ve posta kutunuzda da bulunur. Play Store hediye kodunuzu, istediğiniz zaman kolayca kullanabilmeniz için talimatlarla birlikte alacaksınız.

Google Play kartımı nasıl kullanabilirim?

Google Play kodunuzu kullanmanın birkaç yolu vardır:

Kodu tıklayın ve Google Play bakiyenizi otomatik olarak artırmak için adımları izleyin.
Kodunuzu play.google.com/redeem adresinde de kullanabilirsiniz.
Ayrıca Play Store uygulaması aracılığıyla da kullanabilirsiniz. Menüden Kullan’ı seçin.

Kodunuzun değeri anında Google Play Store bakiyenize eklenir. Google Play kodunuzu kullanmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri hizmetlerimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Google Play bakiyemi nasıl kontrol edebilirim?

Google Play bakiyenizi mi merak ediyorsunuz? Ardından Google Play Store uygulamasını açın ve menüden “Ödeme yöntemleri”ni seçin. Burada Google Play bakiyenizi doğrudan bir Play Store hediye kartıyla kontrol edebilir veya doldurabilirsiniz.