Fiyat Karşılaştırması ve Netflix Hediye Kartı, Netflix Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Netflix Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Netflix Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Netflix anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 68.03

Bir Netflix hediye kartı satın alın

Netflix’i kendinize mi yoksa başka birine mi vermek isterdiniz? Bir Netflix hediye kartıyla, bir aboneliği kredi kartı olmadan kolayca yenileyebilir veya etkinleştirebilirsiniz. Tedarikçilerimizin tamamı resmi Netflix ortaklarıdır, bu nedenle bizden çalışan bir Netflix kodu alacağınızdan %100 emin olabilirsiniz.

Netflix Hediye Kartı nedir?

Netflix hediye kartı ile kolayca Netflix kredisi satın alabilir ve yükleyebilirsiniz. Bu krediyi mevcut bir Netflix aboneliği için kullanabilirsiniz, ancak yeni bir Netflix aboneliği başlatmak için de kullanabilirsiniz. Netflix Hediye Kartı’nı kendiniz için kullanın veya başka birine bir iyilik yapın. 25 Euro ile 50 Euro arasında değişen Netflix hediye kartı arasından seçim yapabilirsiniz ve 25 ile 150 Euro arasında bir tutar seçebileceğiniz değişken bir Netflix ön ödemeli kartı vardır.

Netflix hediye kartıyla ne yapabilirim?

Netflix Hediye Kartı kullanmanın avantajlarından biri, harcamalarınızın kontrolünün sizde olmasıdır. Herhangi bir aylık ücrete bağlı değilsiniz ve Netflix’i abonelik olmadan kullanabilirsiniz. Kredi kartına ihtiyacınız yoktur ve masraflar otomatik olarak hediye kartı bakiyenizden düşülür.

Netflix aboneliğim ne kadar süreyle geçerlidir?

Netflix aboneliğinizin süresi, seçtiğiniz Netflix hediye kartına bağlıdır. Krediniz neredeyse biter bitmez Netflix’ten bir sinyal alacaksınız. Netflix’i izlemeye devam etmek istiyorsanız, yeni bir hediye kartı satın alarak kolayca bir uzantı ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz deneme için uygun musunuz? Ardından Netflix kredinize ek olarak bir ay alacaksınız ve Netflix’i bir ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Netflix’i nasıl izleyebilirim?

Netflix, filmleri, dizileri ve belgeselleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izlemenizi sağlayan dünya çapında bir akış hizmetidir. Netflix’i akıllı TV’nizde, ayrıca akıllı telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda, PC’nizde ve PlayStation veya Xbox’ınız gibi oyun konsolunuzda izleyebilirsiniz.

Netflix kartımı nasıl alabilirim?

Netflix kuponunu sipariş ettikten sonra, ekranınızda ve e-posta ile hemen benzersiz bir Netflix kodu alacaksınız. Ardından Netflix kodunuzu kolayca kullanabilirsiniz. Netflix kartlarının bir son kullanma tarihi yoktur ve bu nedenle süresi dolmaz.

Netflix hediye kartımı nasıl kullanırım?
Netflix hediye kartını etkinleştirmek için:

netflix.com/redeem adresine gidin ve Netflix kodunu girin.