Fiyat Karşılaştırması ve Nintendo Switch Online Hediye Kartı, Nintendo Switch Online Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Nintendo Switch Online Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Nintendo Switch Online Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Nintendo Switch Online anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 128.72

Nintendo eShop kartları, Nintendo Switch çevrimiçi oyunları

Nintendo eShop Card, dijital Nintendo Switch oyunları veya Nintendo Switch Online olsun: burada web sitemizde bulacaksınız. Ödemeden hemen sonra, kolayca etkinleştirebileceğiniz dijital kodunuzu alacaksınız.

Nintendo eShop Kartı nedir?

Nintendo eShop Kartı, Nintendo eShop bakiyenizi doldurmak için kullanabileceğiniz bir hediye kartıdır. Bu Nintendo kredisini, Nintendo çevrimiçi mağazasında alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Aşağıdaki hediye kartlarından birini seçebilirsiniz:

Nintendo eShop kartı 15 Euro
Nintendo eShop kartı 25 Euro
Nintendo eShop kartı 50 Euro

Nintendo eShop kartlarını ne için kullanabilirim?

Nintendo eShop bakiyenizi doldurmak ister misiniz? Nintendo eShop Card, Nintendo ürünlerini sipariş etmek için basit bir ödeme yöntemidir. Nintendo eShop Kartınızı kullandıktan sonra Nintendo dijital oyunları, DLC’ler, sezonluk biletler, bağımsız oyunlar ve abonelikler gibi satın alma işlemleri yapabilirsiniz. Bunlar Nintendo Switch için indirilebilir. Son olarak, Nintendo hediye kartını bir arkadaşınıza veya tanıdığınıza da verebilirsiniz. Nintendo hediye kartı ile Nintendo eShop’ta en sevdikleri ürünü seçebilirler.

Çevrimiçi Nintendo Anahtarı Nedir?

Nintendo Switch Online, Nintendo Switch’inizde çevrimiçi oynamanıza izin veren Nintendo aboneliğidir. 12 aylık veya 3 aylık bir Nintendo Switch Online üyeliği seçebilirsiniz. Ayrıca, Nintendo Switch Online Family aboneliğini de seçebilirsiniz. Bu, bu Nintendo Switch Online aboneliğinin avantajlarını sekiz aile üyesi veya arkadaşınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Nintendo Switch Online aboneliğinin faydaları nelerdir?

Nintendo Switch’inizde çevrimiçi oyunlar
NES oyunları olarak da bilinen Nintendo Eğlence Sistemi oyunlarına erişim
Oyun verilerinizi yedeklemek için depolama bulutu
Diğer oyuncularla sesli sohbet için akıllı telefon uygulaması
Özel teklifler ve oyun kuponları

Satın aldığım Nintendo kartlarını ve oyunlarını nasıl alırım?

Nintendo eShop Card, Nintendo Switch Online aboneliği veya oyun satın aldınız mı? Ödemenizi tamamladıktan sonra bu ürünün dijital kodu hemen ekranınızda ve e-postanızda görünecektir. Ayrıca, kod her zaman sağlayıcının hesabında bulunabilir. Bu kodu yabancılarla paylaşmayın.

Nintendo Card’ımı nasıl kullanabilirim ve Nintendo oyunumu nasıl oynayabilirim?

Nintendo kartınızdaki kodu İnternet üzerinden ve konsolunuzda kullanabilirsiniz.

İnternet Yoluyla:

ec.nintendo.com/redeem adresine gidin ve hesabınızda oturum açın.
Nintendo kodunu girin ve ekrandaki talimatları izleyin.