Fiyat Karşılaştırması ve PlayStation Plus Hediye Kartı, PlayStation Plus Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz PlayStation Plus Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, PlayStation Plus Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

PlayStation Plus anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 254.12

PSN kartları, PS Plus kartları ve PlayStation kredisi satın alın

PlayStation Store’dan oyun, eklenti veya DLC satın almak için PSN kartıyla PlayStation bakiyenizi kolayca doldurmak ister misiniz? Yoksa kredi kartı olmadan PS plus aboneliği mi satın almak istiyorsunuz? Web sitemiz, resmi PlayStation Network Cards bayilerini ve PlayStation Plus abonelik bayilerini karşılaştırır, böylece çalışan bir PSN kodu aldığınızdan her zaman %100 emin olabilirsiniz.

PSN Mağaza Kartları aşağıdaki miktarlarda mevcuttur

Playstation Store kartı 10 Euro
Playstation Store kartı 15 Euro
Playstation Store kartı 20 Euro
Playstation Store kartı 25 Euro
Playstation Store kartı 30 Euro
Playstation Store kartı 35 Euro
Playstation Mağaza Kartı 40 Euro
Playstation Store kartı 50 Euro
Playstation Store kartı 75 Euro
Playstation Store kartı 100 Euro

PSN kartı nedir?

PSN (PlayStation Network Card) kartı, PSN cüzdanınıza para yüklemek için kullanabileceğiniz çevrimiçi bir karttır. Günün herhangi bir saatinde yeni PlayStation oyunları veya cazip teklifler sipariş etmek için PlayStation Store’da alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Satın alma işlemi yapmak için ekstra PSN kredisine mi ihtiyacınız var? Ardından, bir PlayStation kartıyla bakiyenizi artırmanız yeterlidir.

PS Plus kartı nedir?

PS Plus Kartı (PlayStation Plus Kartı), bir PS Plus aboneliğini kolayca satın almanızı veya yenilemenizi sağlayan çevrimiçi bir karttır. Bu PlayStation aboneliği ile konsolunuz aracılığıyla dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynayabilirsiniz. PlayStation Plus üyeliği daha da fazla avantaj sunar: Özel indirimler elde edersiniz ve her ay PlayStation Store’dan bir dizi ücretsiz oyun indirebilirsiniz.

PlayStation kredisini ne için kullanabilirim?

PSN kartı ile PlayStation Store’dan DLC’leri, Season Pass’leri ve PS4 oyunlarını kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca PlayStation Network Card, PlayStation kütüphanesindeki yüzlerce oyuna ve isteğe bağlı oyunlara erişmenizi sağlayan bir PlayStation Now aboneliği satın almanızı sağlar. Oynarken favori çalma listenizi dinlemek ister misiniz? Ardından, bu üyeliği PlayStation Music’e bağlamak ve en sevdiğiniz müzikleri kesintisiz olarak dinlemek için bir Spotify aboneliği satın almak için PSN hediye kartınızı kullanabilirsiniz. Son olarak, PlayStation Hediye Kartınız Fortnite V-Bucks gibi oyun içi satın alımlar yapmak için de kullanılabilir.

Oyun içi eklentiler nelerdir?

Eklenti, mevcut bir oyunun uzantısıdır. Örneğin, belirli PlayStation 4 oyunları için oyun içi kredi satın alabilirsiniz. FIFA Points, Apex Coins, Call of Duty Points ve GTA 5 Shark Kartlarını düşünün. Bir eklentinin başka bir biçimi de DLC’dir (İndirilebilir İçerik). Bir DLC ile mevcut bir oyun için ek içerik satın alırsınız.

PlayStation kartımı nasıl alabilirim?

Siparişinizi tamamlar tamamlamaz size hemen dijital bir kodla PlayStation kartınızı göndereceğiz. Bu kodu ekranınızda ve e-posta ile alacaksınız. PSN kodunuzu PS Store’da her zaman kolayca kullanabilmeniz için talimatlarla birlikte hediye kodunuzu alacaksınız.

PSN kodumu nasıl kullanabilirim?

PlayStation Network kartınızı ve PlayStation Plus kartınızı PlayStation konsolunuz ve PlayStation Store üzerinden değiştirebilirsiniz.

Konsolunuz aracılığıyla:

PlayStation ana ekranında PlayStation Store’a gidin.
Ekranınızın sol tarafındaki menüden “Kodları Kullan” seçeneğini seçin.
PSN kodunuzu girin.

Web sitesi aracılığıyla:

PlayStation Store web sitesine gidin ve oturum açtığınızdan emin olun.
Hesap adınıza dokunun, Kodu Kullan’ı seçin ve PSN kodunuzu girin.

PSN Card ve PS Plus Card, kullanımdan sonra hesabınıza otomatik olarak eklenecektir. PlayStation kodlarınızı kullanmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin.