Fiyat Karşılaştırması ve Spotify Hediye Kartı, Spotify Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Spotify Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Spotify Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Spotify anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 41.82

Spotify Premium Satın Alın

Spotify Premium, en sevdiğiniz müziğin keyfini reklamsız çıkarmanızı sağlar. Spotify aboneliğine bağlı kalmamayı mı tercih edersin? Ardından Spotify Premium Hediye Kartları satın alın. Spotify kredi kartını bir arkadaşınıza veya bir tanıdığınıza vermek de güzel!

Spotify nedir?

Spotify, müzik, podcast’ler ve videolar için çevrimiçi bir akış hizmetidir. Bu müzik hizmetiyle, müzisyenlerin ve sanatçıların milyonlarca şarkısına ve diğer içeriğine her yerden erişebilirsiniz. Spotify, geniş müzik koleksiyonları yelpazesiyle tanınır ve Apple Music, Google Play Müzik, Deezer, Tidal ve Juke ile birlikte en büyük müzik hizmetidir. Spotify’ı bilgisayarınız, akıllı telefonunuz, TV, Xbox veya PlayStation gibi her türlü cihazda dinleyebilirsiniz. Müzik bulmak ve çalmak ücretsizdir, ancak daha fazla seçenek için Spotify Premium’a yükseltmeyi seçebilirsiniz.

Spotify Premium nedir?

Spotify Premium, Spotify’ın ücretli sürümüdür ve abonelik ve hediye kartı olarak alınabilir. Ayrıca, 5 adede kadar premium hesap oluşturabileceğiniz bir Spotify aile aboneliği satın almak da mümkündür. Spotify üyeliği ile birçok avantajdan yararlanırsınız:

Beğendiğiniz herhangi bir şarkıyı dinleyin.
Çevrimdışı müzik dinleyin.
Ticari ara yok.
Sınırsız başlık atlar.
Yüksek kaliteli ses.

Spotify Premium Hediye Kartı nedir?

Spotify’a premium abonelik satın almak istiyor ancak buna bağlı kalmak istemiyor musunuz? Spotify Hediye Kartı ile Spotify bakiyenizi bir kartla doldurabilir, böylece Spotify Premium’un tüm avantajlarına erişebilirsiniz. Bunu yapmak için bir Spotify aboneliği almanıza gerek yok. Bu, hiçbir şeye bağlı olmadığınız ve herhangi bir ödeme ayrıntısını kaydetmeniz veya bunları Spotify hesabınıza bağlamanız gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca Spotify Hediye Kartı’nı bir arkadaşınıza veya bir tanıdığınıza da vererek Spotify’ı aboneliksiz ve reklamsız dinlemelerini sağlayabilirsiniz. Keysforgames’de 10 Euro, 30 Euro ve 60 Euro değerinde Spotify kartlarına sahibiz. Bu hediye kartları 1 ay, 3 ay ve 6 aya karşılık gelmektedir.

Spotify hediye kartımı nasıl alabilirim?

Spotify Premium kartı satın aldıktan sonra kodunuz anında ekranınızda ve e-postanızda alacaksınız. Ayrıca Spotify Premium Kodu her zaman hesabınızda bulunabilir. Bu kodu yabancılarla paylaşmayın. Aldıktan sonra Spotify aboneliğini kullanabilir ve Spotify kodunu kullanabilirsiniz.

Spotify hediye kartımı nasıl kullanabilirim?

Kodu bizden aldıktan sonra Spotify Premium Kodunu etkinleştirmeniz gerekir.

spotify.com/redeem adresine gidin.
Spotify hesabınızla oturum açın veya bir hesap oluşturun.
Spotify dijital kodunu girin ve Kodu Girin’e tıklayın.

Artık Spotify Premium aboneliğinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.