Fiyat Karşılaştırması ve Xbox Game Pass PC Hediye Kartı, Xbox Game Pass PC Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Xbox Game Pass PC Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Xbox Game Pass PC Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Xbox Game Pass PC anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 52.52

PC için Xbox Game Pass, Microsoft’un Windows 10 PC’si olan tüm kullanıcıların kullanımına sunduğu çevrimiçi bir hizmettir.

En yeni Xbox oyunları hemen kullanılabilir!

Xbox Game Studios’taki tüm oyunlar, çıktıkları anda Game Pass kitaplığına eklenecektir. Çünkü Xbox Game Pass sitesine her ay yeni Xbox oyunları ekleniyor. (bazıları da kaldırılacak) teklif geçerliliğini koruyor.

Yüksek kalite.

Çoğu zaman olduğu gibi oyunları yayınlamak yerine, Xbox Game Pass, oyunları doğrudan Xbox Series X veya Xbox One konsolunuza indirmenize izin verir. Artık akış sorunu yaşamadan basit çevrimdışı ve çevrimiçi oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu nedenle kalite her zaman çok iyidir ve bu nedenle normalde satın aldığınız oyunlarla tamamen aynıdır. Abonelik süresi boyunca tüm oyunları herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynayabilirsiniz.

Xbox oyunlarını indirimli satın alın.

Xbox Game Pass aboneliğinin ek bir avantajı olarak, aboneliğiniz devam ederken Xbox Game Pass serisinden Xbox oyunlarını %20’lik güzel bir indirimle satın alabilirsiniz. Satın aldığınız oyunları aboneliğinizin bitiminden sonra elbette oynamaya devam edebilirsiniz. İlgili uzantıların satın alınmasında %10 indirim alırsınız. Ancak bu düzenleme Xbox 360 oyunları için geçerli değildir.

Xbox Game Pass PC 1 ay
Xbox Game Pass PC 3 ay
Xbox Game Pass PC 6 ay
Xbox Game Pass PC 12 ay