Fiyat Karşılaştırması ve Xbox Live Gold Hediye Kartı, Xbox Live Gold Kredisi satın alın

Şimdi sayfayı kaydırın, fiyatları karşılaştırın ve ucuz Xbox Live Gold Hediye Kartı satın alın! Satın aldıktan sonra, Xbox Live Gold Hediye Kartı dijital hediye kartı kodunu anında hesabınızda kullanmanıza imkan tanır.

Xbox Live Gold anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 164.62

Xbox’ınızda düzenli olarak oyun oynuyor musunuz ve yeni işlevlere ve olanaklara hazır mısınız? O halde Xbox Live Gold tam size göre! Keysforgames’de, belirli bir süre için Xbox Live Gold’u kullanabileceğiniz çeşitli Xbox Live Gold kartları bulacaksınız. Eşsiz indirimlerden ve tekliflerden yararlanırsınız ve özel işlevlere erişirsiniz!

Not: Bir Xbox Live Gold aboneliğini etkinleştirdiğinizde, artık bir Xbox Live kodu kullanamazsınız! Yalnızca Xbox Live Gold kodları

Çeşitli Xbox Live Gold kartları

Xbox Live Gold kartlarının her biri farklı bir süre içerir, böylece Xbox Live Gold’u ne kadar süre kullanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık veya 24 aylık üyelik seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Xbox canlı kartlarının aksine, Xbox Live Gold üyesi olarak Games with Gold ve Deals with Gold gibi özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Bu promosyonlar sayesinde her ay iki ücretsiz oyun indirebilir ve indirimli oyun indirebilirsiniz. İndirim %75’e kadar çıkabilir! Yeni oyunlar denemek isterseniz, bu size çok para kazandırabilir. Xbox Live Gold ile özel işlevleri de kullanabilirsiniz. Örneğin, oyun tarzınıza uyan rakipleri seçmek için algoritmalar kullanan bir Xbox One ile Smart Match’i kullanabilirsiniz. Home Gold’u da kullanabilirsiniz, böylece bir ailedeki herkes bir Xbox Live Gold aboneliğinden faydalanabilir! Aile üyeleri, diğer şeylerin yanı sıra, kayıtlı oyununuzu etkilemeden Oyunlarınızı Gold ile oynayabilir.

Xbox Live Gold satın alın

Keysforgames üzerinden kolayca Xbox Live Gold kartı sipariş edebilirsiniz. Bir kart seçtiyseniz, bilgileri sayfanın üst kısmına girin. Ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra kod ekranınızda görünecek ve size kodu e-posta ile göndereceğiz. Xbox Live Gold’u hemen kullanmak için bu kodu kendi Xbox konsolunuzda kullanın!