Brick Rigs Key satın alın. Brick Rigs Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Brick Rigs key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Brick Rigs indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Brick Rigs anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 190.13

Brick Rigs, neredeyse her türlü hayal edilebilir aracı inşa etmenizi, sürmenizi ve neredeyse her türlü aracı yok etmenizi sağlayan bir fizik sandbox oyunudur. Dragster, itfaiye aracı, forklift, helikopter, uçak, tren, gemi veya hatta tank olsun, muhtemelen Brick Rigs’te inşa edebilirsiniz.

Topluluk Yaratımları

Ayrıca kendi yaratıcı işlerinizi Topluluk Atölyesine yükleyerek onları toplulukla paylaşabilirsiniz. Ve bir şeyler inşa etmek istemiyorsanız, başka oyuncular tarafından zaten yüklenmiş 200.000’den fazla yaratımdan herhangi birini indirebilirsiniz.

Çoklu Oyuncu Modu

Çoklu oyuncu modu, bu fiziksel deneyimi arkadaşlarınızla birlikte yaşamanıza olanak tanır. Yarışlar, yıkım derbileri, hava savaşları veya acil durum senaryoları düzenleyebilirsiniz. Kurallar size kalmış!

Brick Rigs Dünyasını Keşfedin

Kendi araçlarınızı oluşturmak isteseniz de veya Atölyeye zaten yüklenmiş 200.000’den fazla yaratımdan birini indirseniz de, Brick Rigs’teki dinamik sürüş ve yıkım fiziklerini deneyimleyin! Fluppisoft tarafından geliştirilmiştir.