Dayz Key satın alın. Dayz Steam CD key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Dayz key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Dayz indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Dayz anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 411.92

Kötü Chernarus

Z Günü, bir virüs tarafından saldırıya uğrayan bir Sovyet sonrası ülke olan Chernarus’ta 230 km’lik bir platformda ortaya çıkıyor, ancak birkaç kişi dirençli olma eğilimindedir. Sen bağışıklığa dirençli insanlardan birisin. Mevcut kaynaklar sınırlı ve kıtken hayatta kalmak için ne yapacaksınız? Bu oyundaki her oyuncunun amacı hayatta kalmaktır. Durum ne olursa olsun hayatta kalmak. Kaynaklar için savaşıyor ve öldürüyorsa, öyle olsun.

DayZ gibi çok oyunculu bir oyunda düşmanlık her zaman köşede pusuda bekler. Bu nedenle, sarf malzemeleri süpürürken açık bir göz tutulmalıdır. Kötü Chernarus’ta ölümcül olabilecek küçük hatalardan kaçınmak için gerçekten zor ve dikkatlice hesaplanmış kararlar alınmalıdır. Hava kaba ve çevre, yırtıcılar ve enfektelerle sürünerek tehlikeli. Bu bir beceri, hayatta kalma, duygu ve sürekli mücadele oyunudur.

Dikkat et, öldürme zamanı!

Yerleşik bir öğretici, sığ ipuçları ve hatta ara noktaların yokluğunda, oyuncu tamamen kişisel seçimlerine ve hayatta kalma içgüdülerine bırakılır. Durumu daha da kötüleştirmek için oyun ekstra can veya oyunu kaydetme seçeneği sunmuyor. Bu bağlamda, oyuncu tarafından verilen her bir kararda itidal ve kesinlik gerektirir. Ne de olsa, bu korku ve ölüm dünyasındaki ana amaç, mümkün olduğu kadar uzun süre ve gerekli olan her şekilde hayatta kalmaktır. Bu pis ve şiddetli açık dünya arazisinde; ya öldürür ya da öldürülür, çünkü başarısızlık tam bir kayıp ve yeni bir başlangıç ​​anlamına gelir. Bu yüzden oyun sırasında lazer hassaslığında bir odakla zihninizi keskin tutun. Her şeyin bir zamanı olduğunu söylüyorlar, burada Chernarus’ta öldürme zamanı!