DOOM Eternal Key satın alın. DOOM Eternal Steam CD key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz DOOM Eternal key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine DOOM Eternal indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

DOOM Eternal anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 25.96

DOOM Eternal, Id Software tarafından geliştirilen, yakında çıkacak bir birinci şahıs nişancı (FPS) video oyunudur. Bethesda Softworks oyunun yayıncısıdır. 2016 yılında vizyona giren Doom’un devamı niteliğindedir.

DOOM Eternal’ı Oynayabileceğiniz Platform

Bethesda platformları açıklamadı; ancak oyuncular bir PC, Xbox One ve Play Station 4 sürümünü güvenle bekleyebilirler. Ayrıca, selefinin Nintendo platformunda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, insanların bunun Switch’e geldiğini görme şansı yüksek.

Oyun

Oyuncu bir kez daha, gri-yeşil motorlu zırhlı bir takım giyen sessiz, isimsiz uzay denizcisinin rolünü üstlenir; bu, oyuncunun ödülü olarak bilinmeyen parçalara uzun bir yolculuğa atıldıktan sonra, bir parçayı yırtıp parçaladığı için. Mars’ın şeytani istilası, kendilerini Dünya’ya taşınmış olarak bulur. Sadece Dünya’daki Cehennem, çünkü zalim olduğu bilinen Cehennem Lejyonları insanlığın doğum yerini işgal etti.

Cehennemin Lejyonları

Cehennem Lejyonları, Dünya’nın bir zamanlar olduğu her şeyi yok etti. Tipik olarak, kurtaracak kimse kalmaz ve korunacak hiçbir şey kalmaz. Şimdi geriye kalan tek şey intikam. Oyuncu, intikam almak için çıplak ellerini, elektrikli testerelerini ve silahlarını kullanır.

Özellikler

Bethesda, bu oyunun selefinden daha hareketli bir aksiyon sağlayacağını belirtti. DOOM Eternal, eskisinden daha güçlü bir DOOM Slayer’a ve daha fazla düşmana sahip olacak. Oyun bu sefer Dünya’da geçecek; selefi, oyuncuları Mars ve Cehennem’de düşmanlarla savaştırdı.

Yivli Tüfekler Daha İyi

Doom Slayer’ın promosyon malzemelerinde tercih ettiği silah çift namlulu av tüfeğidir.

Yıldırım Kırıcı

Geliştiriciler, Doom Slayer’ın hızına ve gücüne daha fazla vurgu yapacaklarını iddia ettiler. Bundan kesinlikle daha fazla özellik olacak, ancak hayranlar QuakeCon sırasında Ağustos ayına kadar öğrenemeyecekler.

Hayranlar Oyun Hakkında Ne Zaman Daha Fazla Bilgi Edinecek?

Bethesda, Electronic Entertainment Expo sırasında oyunun tam olarak açıklanacağını 10 Ağustos’ta QuakeCon sırasında yapacağını duyurdu.