EA Sports UFC 5 Key satın alın. EA Sports UFC 5 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz EA Sports UFC 5 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine EA Sports UFC 5 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

EA Sports UFC 5 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 1596.56

Electronic Arts Inc. ve UFC®, dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonu, EA SPORTS™ UFC® 5’i piyasaya sürdü. Franchise tarihinde ilk kez Frostbite™ Engine üzerinde çıkış yapan oyun, detaylı dövüşçü benzerlikleri ve sorunsuz 60 kare/s performans sunuyor.

Hasar ve Gerçekçilik

UFC 5’teki hasar, sporun doğruluğuna uygun bir şekilde detaylı bir şekilde gösteriliyor. 64.000’den fazla olası yüz hasarı kombinasyonu, yeni sıvı fiziği ve kan-ter ve ter parçacık sistemleri, bir dövüşçünün görünümünü mücadele boyunca değiştiriyor. Real Impact System’in Authentic Damage özelliği ile rakibin gözüne bir kesik yapmak, kompromite olmuş görüş nedeniyle onların vuruş ve blokaj hassasiyetini azaltacak; düşük baldır yaralanması tetiklenirse, hareketliliği kısıtlayacak. UFC 5’te oyuncular, dünyaca ünlü Octagon®’a eklenen stratejik derinlik ve karma dövüş sanatları (MMA) gerçekçiliği ile giriyorlar.

“UFC 5, dövüş sporları tarihinde gördüğümüz en gelişmiş özelliklere sahip…”

“UFC 5, dövüş sporları tarihinde gördüğümüz en gelişmiş özelliklere sahip bir dövüş oyunu ve EA, bu oyunun her yönünü bir üst seviyeye taşımış durumda,” diyor UFC Küresel Tüketici Ürünleri Başkan Yardımcısı Tracey Bleczinski. “Her yeni EA SPORTS UFC franchise iterasyonuyla amacımız, daha fazla gerçekçilik ve daha derin, daha etkileyici bir UFC deneyimi sunan eğlenceli ve çekici bir oyun yaratmaktır. EA SPORTS, bir kez daha dövüş sporları oyunları için standartları belirledi ve UFC 5 ile şimdiye kadar olan en iyi versiyonunu sundu.”

“Leidenschaftliche Fans und die Zusammenarbeit mit der UFC haben uns geholfen, eine generationenübergreifende MMA-Spielerfahrung zu erreichen…”

“Leidenschaftliche Fans und die Zusammenarbeit mit der UFC haben uns geholfen, eine generationenübergreifende MMA-Spielerfahrung zu erreichen”, sagt Nate McDonald, UFC 5’in Baş Yapımcısı. “Frostbite ve Real Impact System, spielverändernd, und wenn sie mit den Debüts von Cinematic K.O. Replay, Seamless Submissions und einem realweltbetriebenen Fight Week-Erlebnis kombiniert werden, ist UFC 5 so real wie es nur geht.”

UFC 5, Cinematic K.O. Replay, Seamless Submissions, ve gerçek dünya destekli Fight Week deneyimi gibi özelliklerle dolu:

Cinematic K.O. Replay

Dövüşü bitiren sonlandırmalar, yoğun, sporla uyumlu görseller ve artan heyecanla sergileniyor. Süper yavaş hareketle, sinematik açılar ve aydınlatma ile sunulan vuruşların etkisi, gerçek anları vurgulayarak UFC dramatizmini yeniden canlandırıyor. Bu, UFC 5’in geniş sunum özelliklerine yapılan birçok heyecan verici eklemelerden sadece biri.

Seamless Submissions

Seamless Submissions mekaniğinin tanıtımı, grappling sistemini daha hızlı geçişlerle ve oyun akışını en üst düzeye çıkarmak için mini oyun olmaksızın geliştiriyor. Grapple Assist, yeni başlayanlara yardımcı olurken veteranlar derinliklere dalabilir. Seamless Submissions, grappling hayranları için daha düzgün, daha gerçek bir zemin deneyimi sağlar.

Fight Week

UFC 5, spordaki hikayelerin devam eden akışına yakından bağlı güncellenmiş bir canlı servisi sergileyecek, Fight Week ve gerçek UFC etkinlikleriyle bağlantılı olan Fight Picks gibi özellikleri tanıtacaktır.

Online Career Mode

Online Career Modu, beceri tabanlı eşleştirme, bölüm ilerlemesi ve dört bölümdeki unvan kovalamalarını içerir. Oyuncular, her bölümde farklı bir Oluşturulmuş Dövüşçü ile yarışabilir, bu da oyuncuların birden çok karakter özelleştirmesini ve Vantaj Öğelerini sergilemelerine olanak tanır.

Doctor’s Checks and Stoppages

Büyük bir yaralanma, hakemi mücadeleyi bir doktor gözden geçirmesi için durdurmaya zorlayabilir. Hasarı koruyamamak, bir doktorun müdahalesine neden olabilir, oyuncular için artan baskı altında gerçek stratejik zorluklar ekleyerek autentik bir deneyim sunar.

New Strikes and Hit Reactions

Yeni vuruş animasyonları, profesyonel ağır darbe ve kickboksörleri taklit eder, çeşitli ground-and-pound dirsekleri, dönen hareketler, karın vuruşları ve baldır tekmesi içerir. Ayrıca, vuruş tepkisi animasyonları ve etki fizikleri oyuncunun içine daha fazla çeker.

Alter Egos

Alter Egos, üst düzey dövüşçülerin taze versiyonlarını sunar, kariyerin önemli anlarını, benzersiz görünümleri ve ilgili becerileri sergiler.