EA Sports WRC 2023 Key satın alın. EA Sports WRC 2023 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz EA Sports WRC 2023 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine EA Sports WRC 2023 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

EA Sports WRC 2023 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 640.29

EA SPORTS WRC 2023 ile ralli dünyasının heyecanına dalın, başarılı WRC oyun serisinin en son oyunu. Bu oyunda oyuncular, dünyanın en iyi ralli sürücülerine, arabalarına ve takımlarına karşı takımlarını zaferle yönlendirebilecekleri otantik bir profesyonel ralli deneyimi yaşayabilirler.

Mirasınızı Oluşturun

EA SPORTS WRC 2023’teki ilk adım, ilk sezonlarına nereden başlayacaklarına karar vermektir. Oyuncular, yeni oyuncular için harika bir giriş noktası olan Rally3 arabalarıyla Junior WRC sınıfında başlayabilirler. Alternatif olarak, oyuncular WRC 2’de başlayabilir veya en üst düzey rekabet sınıfı olan Rally1 arabalarıyla derin uçta doğrudan başlayabilirler.

Kendi Ralli Takımınızı Oluşturun

Başlangıç sınıfının seçilmesinin ardından, oyuncular kendi ralli takımlarını oluşturma sürecine başlayacaklar. Bu, takım markası oluşturmakla başlar, isim ve renkler de dahil olmak üzere, ardından Baş Mühendis ve Yardımcı tarafından karşılanır.

Takvim Her Şeyi Takip Ediyor

Takvim, tüm yaklaşan rallileri, özel etkinlikleri, dikkate değer kilometre taşlarını ve çok daha fazlasını takip eder. Oyuncular yalnızca ralli dünyasından birçok araba sürmeyecek, aynı zamanda kendi arabalarını inşa ve özelleştirebilecekler ve ralli tarihine gerçekten iz bırakacaklar.

Kendi Ralli Arabanızı Tasarlayın

2000’lerin ortasında Colin McRae, ralli başarılarının ardından McRae R4 adlı tamamen yeni bir ralli aracı oluşturma gibi cesur bir projeyle geldi. Oyuncular, EA SPORTS WRC’de McRae R4’ü kullanabilirken (burada tam araba listesini görebilirsiniz), kendi modern dönem ralli arabalarını baştan aşağı tasarlayarak Colin’in izinden gidebilirler.

WRC Tarihinden Anları Deneyimleyin

FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın son 50 yılında, baskın performanslardan kahramanca kurtarma sürüşlerine kadar sayısız etkileyici ve ikonik anı gördük. Bunlardan birçoğu, WRC tarihinden anılar modunda ilk elden deneyimlenebilir ve aynı zamanda WRC’nin mevcut çağıyla ilgili daha fazla bilgi edinilebilir.