F1 23 Key satın alın. F1 23 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz F1 23 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine F1 23 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

F1 23 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 344.42

EA SPORTS™ tarafından geliştirilen F1® 23 ile yarış tutkunu bir deneyime hazır olun. 2023 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu olan F1® 23, yüksek hızlı aksiyon ve yoğun deneyimleriyle yarış türünü yeniden tanımlıyor, sizi dünyanın en hızlı arabalarının direksiyonuna taşıyor.

Fren Noktası: Yeni Bir Bölüm Açığa Çıktı

“Braking Point” hikaye modunun genişletilmiş ve heyecan verici bir bölümünde yüksek hızlı dram ve alevlenen rekabetleri deneyimleyin. Bu etkileyici hikayede Formula 1 yarışlarının zirve ve dip noktalarını yaşarken, acımasız rekabet dünyasında kararlar alacak, ittifaklar kuracak ve pistte ve pist dışında kararlılığınızı test edecek zorluklarla karşılaşacaksınız.

Hassasiyet Sanatını Hakimiyet Altına Alın

Hız tutkusunun gerçekleştiği son fren noktası sizin kontrolünüzde. Hızlı kararlar gerektiren heyecan verici yarışlarda son frenleyen olun. Sanal direksiyonu tutarken rüzgarın sesini duyarken düz yollarda hız yapacak ve tehlikeli virajlarla yüzleşeceksiniz. F1® 23’ün ayrıntılı grafikleri ve fizik motoru her pistin özünü yakalayarak benzersiz bir gerçeklik sunuyor.

Sizin Yolculuğunuz, Sizin Kurallarınız

Deneyimli bir yarışçı veya yarış dünyasında yeni bir iseniz, F1® 23 size beceri seviyenize uygun heyecan verici deneyimler sunmak için özelleştirilebilir zorluk seviyeleri sunuyor. Kariyer moduna dalın, yarış dünyasının bir efsanesi olmak için yükselerek adınızı yazın, veya arkadaşlarınıza meydan okuyarak dünya sahnesinde sürüş yeteneklerinizi sergileyin.

Formula 1’nin Işıltısına Dalın

Motor sesinden seyircilerin alkışlarına kadar, F1® 23, Formula 1’in sesini ve görüntülerini daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde sunuyor. İkonik pistlerden efsanevi takımlara ve 2023 FIA Formula One World Championship™ yarışçılarına kadar her yarış hafta sonunun heyecanına dalın.

Sizi Bekleyen En Üst Düzey Yarış Deneyimi

Tutkulu bir Formula 1 hayranı veya yüksek hızın heyecanını arayan ara sıra oyuncu olsanız da, F1® 23 en son teknolojiyi Formula 1’in zengin tarihini birleştirerek eşsiz bir deneyim sunuyor. Kemerlerinizi sıkın, gaza basın ve F1® 23’ün heyecan verici dünyasında frenleyen son kişi olun.