FIFA 22 Key satın alın. FIFA 22 EA App PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz FIFA 22 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda EA App üzerine FIFA 22 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

FIFA 22 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 330.53

FIFA, Steam istemcisi için Steam anahtarıyla da satın alınabilir.

FIFA 22 bu yıl geç gelecek – ama bunun zaten farkındasınız. EA Sports, FIFA 22’nin yeni oynanış özellikleri hakkında bir şarkının yanı sıra bir dans da yayınladı, peki bu oyun için yeni olan ne var? Bu yazıda, bu heyecan verici oyunda yapılan bazı ilginç değişiklikleri açıklayacağım.

Fiyatları karşılaştırmak ve bir FIFA 22 Anahtarı satın almak için aşağı kaydırın.

FIFA 22 Yeni Özellikler

HyperMotion

HyperMotion, bu oyunda devrim yaratması beklenen yenilikçi bir oyun teknolojisidir. Takımların ve oyuncuların oyun boyunca nasıl hareket ettiğini geliştiren bir gerçek zamanlı hareket yakalama kombinasyonu içerecek. Yirmi iki profesyonel futbolcu, Xsens takım elbise giyerek sahaya çıktıkları bir projeye katıldı. Bu, EA Sports’un benzeri görülmemiş miktarda “yüksek kaliteli gerçek insan hareketi verileri” kaydetmesiyle sonuçlandı.

Dahası, FIFA 22, yaklaşık 9 milyon kare yakalama görüntüsü öğrenebilen ve yeni gerçek zamanlı animasyonlar üretebilen son teknoloji bir makine öğrenme algoritmasına sahiptir. FIFA 22’de toplamda 4.000’den fazla yeni animasyon yer alacak.

Animasyonlar

Kaleciler için önemli yenileme animasyonları var. EA Sports, oyunda daha güvenilir kurtarışlar sunmayı vaat ediyor. Kalecileri yenmek artık daha zor ve kaleci kurtardıktan sonra topun üzerine çökmesi için yeni animasyonlar var.

Gerçek top fiziği

FIFA 22 oyunu, hem son hem de mevcut neslinde topun yörüngesini etkileyen gerçek top fiziğine sahiptir. Topu sahanın bir tarafından diğerine kaydırmak artık kesinlikle daha uygun geliyor ve yüksek paslar uzayda takım arkadaşları buluyor. Bu nefes kesici içeriyi, Ronaldinho’nun kullandığı pasa da gönderebilirsiniz!

Patlayıcı sürat koşusu

FIFA 22’nin her iki versiyonu da oyuna özgü yeni bir patlayıcı sürat koşusuna sahip olacak. Düz bir çizgide ileri doğru koştuğunuzda patlayıcı sprint, oyuncunun hızlanma oranını etkiler (yanlara veya geriye giderseniz çalışmaz). Amaç, oyuncunuz hızla hızlanırken, patlayıcı sprint’i çok yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlamaktır. Bu, topa sahip olduğunuzda ve olmadığınızda gerçekleşir. Ancak, bir zorluk var – aşmak çok kolay. Bu nedenle, sprintinizi uygun şekilde zamanlamanız gerekir.

Saldırı taktikleri

FIFA 22, tüm yönetim kurulu genelinde yeni saldırı taktikleri vaat ediyor. Hücum taktiklerinizi savunma yarınızdan ve hücum yarınızdan farklı şekilde seçmek mümkün olacak. Örneğin, rakibinizin yarısında doğrudan pas ve kendi yarınızda topa sahip olmayı seçebilirsiniz.

Beceri hareketleri ve istatistikler

Bu yıl FIFA 22’ye dört yeni beceri hamlesi eklendi: dört dokunuş becerisi (aradaysanız kullanışlıdır), kepçe dönüşü sahte, ilk kez döndürme ve yetenekli köprü. Bunlar ilk kez kullanılan becerilerdir, yani bu becerilerin %90’ı top kontrolü için kullanılabilir. Ancak topa veya beceri köprüsüne dokunmayan becerileri kullanamazsınız.

FIFA 22 ayrıca oyuncuların oyun bilgilerini analiz etmeleri için daha fazla istatistik sunacak. Bu, ortak beklenen gol istatistiklerini ve paslarınız, şutlarınız, pas verdiğiniz yerler, oyuncularınızın işgal ettiği pozisyonlar gibi daha ayrıntılı verileri, sadece birkaçını içerir.

EA Sports, önceki FIFA oyunlarında yaygın olan bir sorun olan bir oyuncuyla mücadele etme ve topu geri almama sorununu çözmek için de çok çalışıyor. Bazı değişikliklerin “oyun adaletini” geliştirmesi bekleniyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor? EA Sports’un zorunlu manuel başlıkları daha fazla ayara genişlettiği harika bir örnek. Beklenen değişiklikler arasında bloklar ve oyuncuların fizikselliği de yer alıyor.

Yorumcu

EA Sports, bir zamanlar Arsenal’in kadın takımında oynayan eski profesyonel futbolcu Alex Scott’ın oyun tarihindeki ilk bayan yorumcu olacağını bildirdi. Ana yorum ekibi olarak Derek Rae ve Stewart Robson ile maç sırasında canlı gol raporları sunacak.

FIFA 22 kapak yıldızı

EA Sports, Paris Saint Germain’den Kylian Mbappe’nin geçen yıl FIFA 21’in kapağında göründükten sonra bir kez daha FIFA 22’nin kapak yıldızı olarak geri döneceğini doğruladı. Resmi EA Sports Twitter hesabı, Ultimate Edition’ın kapağında Fransız yıldızın bir fotoğrafını yayınladı.