GTA 5 Key satın alın. GTA 5 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz GTA 5 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine GTA 5 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

GTA 5 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 215.95

Ayrıca GTA 5’i Rockstar Key veya Epic Games Key ile satın alabilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Grand Theft Auto V, Rockstar’ın çeşitli stüdyoları tarafından yaratılan ve yayınlanan inanılmaz popüler Grand Theft Auto serisinin (GTA olarak da bilinir) beşinci ana bölümüdür. Oyun 2013 yılında Playstation ve Xbox platformlarında piyasaya sürüldü ve ertesi yıl PS3 ve Xbox One için yeniden yayınlandı. GTA V, yalnızca 2015 yılında PC için kullanılabilir hale geldi. GTA IV’ün 2008’de piyasaya sürülmesinden beş yıl sonra geliyor.

Ayar

GTA oyunlarının özü gibi, GTA V de oyuncunun serbestçe dolaşmasına izin verir, yani ayarları ve manzaraları keşfedebilir. Ancak bu özellik, genellikle yalnızca ana arsada belirli bir noktaya ulaştıktan sonra kullanılabilir hale gelir. Oyuncular, her ikisi de sırasıyla California ve Los Angeles’tan büyük ilham alan, kırsal bölgeleri ve ana şehri Los Santos ile San Andreas’ı keşfetmekte özgürdür. Oyuncular, karmaşık bir soygunu gerçekleştirmeye çalışan suçlular olan üç ana karakter arasından seçim yapabilirler. Ana oyun sırasında arsa, oyuncunun kim olması gerektiğine karar verirken, serbest dolaşımda her bir suçlu ve o anda farklı konumları arasında geçiş yapmak mümkündür.

Oyun

Birçok aksiyon video oyunu gibi, GTA V’i birinci veya üçüncü şahıs olarak oynamak mümkündür. Serideki önceki oyunların kurulumunu takiben, aranan bir sistem, oyuncuya kolluk kuvvetlerinden ne kadar saldırganlık beklemeleri gerektiğini bildirir. Bu, nihayetinde işlenen suçların miktarına ve ciddiyetine bağlı olarak düşer ve artar. Onları kovalayan bir polis arabasından bütün bir gruba kadar değişebilir. Oyuncuların dünya çapında rekabet etmesine ve birlikte çalışmasına olanak tanıyan bir çevrimiçi mod vardır.