Little Nightmares 3 Key satın alın. Little Nightmares 3 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Little Nightmares 3 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Little Nightmares 3 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Little Nightmares 3 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 1197.09

Little Nightmares III’ün bozulmuş dünyasında yeni bir maceraya dalın, gerçeklikle kabus arasındaki sınırların belirsizleştiği bir yerde. Spiral’in ürkütücü manzaralarını keşfedin, her köşede tehlike yuvarlanırken hayatta kalma, kurnazlık ve işbirliğine bağlıdır.

Spiral’in tehlikelerinden kurtulun

Gizemli Spiral’e hapsolmuş olarak Low ve Alone’un heyecan verici yolculuğunu takip edin, kaçış isteğiyle birleşmiş iki arkadaşı izleyin. Korkutucu yanılsamalarla dolu tehlikeli bir dünyada yol alırken, gölgelerde pusuya yatan karanlık güçlerden kaçının.

Çocukluk korkularıyla yüzleşin

Seride ilk kez, güvenilir bir arkadaşla birlikte en derin çocukluk korkularınızla yüzleşin. Çevrimiçi işbirliğine katılın ve bir arkadaşla sağlam bir bağ kurun veya sezgisel bir AI arkadaşıyla yalnız başınıza yolculuğa çıkın. Korkunç bilinmezlikle yüzleşin ve Spiral’in kalbinde gizlenen sırları keşfedin.

Hayatta kalma sanatını öğrenin

Yeni karakter çiftinden ustalığınızı seçin, her biri kendi araç gereç ve özgün yeteneklerle donatılmıştır. Karmaşık bulmacaları çözün, kurnaz düşmanları kandırın ve bu ürkütücü dünyanın hain sakinleriyle mücadele ederken işbirliğinin gücünden yararlanın.

Bozulmuş krallıklarda seyahat edin

Spiral’in distopik krallıklarının bir araya geldiği, tuhaflık ve korkunun dolu olduğu bir gerçeküstü dünyada seyahat edin. Necropolis’in gizemli çölü, endişe verici bir lunapark, endüstriyel bir kâbusun karanlık koridorları gibi çeşitli manzaraları keşfedin. Tehlikeli böceklerden dev bir bebeğe kadar bir dizi düşmanla karşılaşırken özgürlük şansı için savaşın.

Low ve Alone’un sırlarını açığa çıkarın

Low ve Alone’un gizemli karakterleriyle tanışın, karanlık ve kurtuluş hikayesine dâhil olan iki ruhla tanışın. Kuzgun maskesinin ardında gizlenen çocuk ve örgülü saçlı kızın arkasındaki ilginç sırları keşfederken Spiral’in gizemli derinliklerinde onları yönlendirin. “Hiçlik”ten kaçış yolunun etrafındaki sırları ortaya çıkarırken tehlikeli bilinmeze karşı mücadele edin.