Mass Effect Legendary Edition Key satın alın. Mass Effect Legendary Edition Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Mass Effect Legendary Edition key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Mass Effect Legendary Edition indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Mass Effect Legendary Edition anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 202.56

Mass Effect Legendary Edition, size ayrıntılı ve zengin bir evrenle dolu harika bir deneyim sunar. Burada, derin sonuçlara yol açan kararlar verebilirsiniz. Oyun geliştiricileri, BioWare, Blind Squirrel ve Abstraction Games, size kalp atışlarını hızlandıran aksiyonla dolu sürükleyici bir interaktif hikaye anlatımı oyunu sunmayı amaçlıyor.

Oyundan Ne Beklemeli?

Oyunun sonucu üzerinde nihai kontrole sahip olmanın yanı sıra, daha fazla özelliğin keyfini çıkaracaksınız. Bu özellikler oyun ve karakter ile tam etkileşim sağlar. Aşağıda, aranması gereken bazı özellikler bulunmaktadır.

Sinema Efsanesini Yeniden Yaşayın

Promosyon paketlerini, silahları ve zırhları alarak oyunu özelleştirebilirsiniz. Yeniden düzenlenmiş yeni nesil, geliştirilmiş modeller, FX, alan derinliği, gölgeler ve aydınlatma ile 4K UHD görseller sunar. Görsel yükseltme, oyunun gelişmiş performansına ve grafik özelliklerine katkıda bulunur.

Seçim Yansıması

Oyun, seyahat ederken kendi seçimlerinizi yapmanızı sağlar. Tüm kararlarınızın ilişkilerinizin, savaşlarınızın ve görevlerinizin sonucu üzerinde bir etkisi vardır. Sonuçta, seçimleriniz galaksinin kaderini etkileyecek.

Çoban Efsanesi

Becerilerden görünüme ve kişiselleştirilmiş bir cephaneliğe kadar sınırsız karakter özelleştirmesinin tadını çıkarırsınız. Karakter yaratmayı bitirdikten sonra, keşif ekibinizi galakside yönetmeye devam edersiniz. Yeni özelleştirmeler arasında göz rengi, saç, cilt tonları ve makyaj yer alıyor. Karakter özelleştirmenin yanı sıra, yeni oyun geliştirmelerinin keyfini çıkaracaksınız. Bunlar şunları içerir:

  • Daha iyi Mako kontrolleri
  • Oyun kameraları
  • Kapatma davranışı
  • Takım davranışı
  • Ses efektleri
  • Nişan alma ve silah dengesi

Özel olan nedir

Legendary Edition, Mass Effect üçlemesinde birçok değişiklik getiriyor. Üçleme, Mass Effect 1, 2 ve 3’ü içerir. Legendary Edition, ortamın hissini iyileştirerek tüm atmosferi ve ruh halini etkiler. Mako kontrollerinin ve silah oyunlarının yeniden dengelenmesi, tutarlı bir deneyim sağlar. Legendary Edition’ın atladığı şeylerden biri çok oyunculu moddur. Bunun nedeni, modern bir izleyici kitlesini oluşturmak ve onlara ulaştırmak için daha fazla zaman alacak olmasıdır.

Son Giriş

Mass Effect Legendary Edition, 60 fps’de 4K’ya kadar çalışan en çekici oyunlardan biridir. Gelişmiş alan derinliği, güncellenmiş kontroller ve iyileştirilmiş fizik, tüm Mass Effect oyuncularına yeni bir deneyim sunar. Çok oyunculu oyunun olmaması, herhangi bir zorluk olmamasını sağlar. Bazıları, çapraz oyun ve oyuncu beklentileri nedeniyle ortaya çıkabilir. Legendary Edition şimdiden başarılı çünkü BioWare’in pragmatik yaklaşımı tüm öngörülemeyen engellerin üstesinden geliyor.