New World Key satın alın. New World Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz New World key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine New World indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

New World anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 347.92

Bu sayfada Steam için Amazon Games Keys’i bulacaksınız.

Evinizi ayakta tutmak için yapmanız gerekenleri yapmayı gerektiren hayatta kalma oyunları fanatiği misiniz? New World, bir oyuncuya gerçek zamanlı bir savaş sistemi kullanma ve savaşma konusunda sonsuz bir fırsat veren devasa çok oyunculu bir oyundur. Bu çevrimiçi rol yapma oyunu, Amazon Games Oranges’ın bir ürünüdür ve bir O3DE motoru kullanır.
Her ne olursa olsun, oyun, büyülü Aeternum adasında gemi kazasından sonra oyuncunun yeni bir kadere girmesine izin verir ve izin verir. Sonuç olarak oyun, oyuncunun heyecan verici ve açık dünya bir MMO’yu keşfetmesini sağlar. Bu makale, bir oyuncunun bu oyunu oynarken yaşadığı bazı temel özellikleri tartışacaktır.

Temel özellikler

Aşağıdakiler Yeni Dünya’nın temel özellikleridir.

Sihir Ülkesi

Yeni Dünya’daki gizemleri keşfedip ortaya çıkarırken, Aeternum’daki gizli gerçeği keşfedersiniz. Binlerce yıllık garip sakinleriyle temasa geçecek ve adanın güzelliğini ve tehlikesini keşfedeceksiniz. Bu dehşetten kurtulmak için, bir oyuncu olağanüstü becerilere ihtiyaç duyar ve ada hediyelerinden yararlanmalarına izin verir.

Ekip çalışması

Oyun, adanın geleceğini değiştiren motifler ve planlar kazanmak için benzer düşünen oyuncuları ve oyuncu olmayan karakterleri organize eder. Sonuç olarak, bu işlev savaşmanızı, savunmanızı ve bölgenizi oluşturmanızı sağlar.

Büyü, kılıç ve silah kullanımı

Oyun, oyuncuya acımasız silahlar, doğaüstü güçler ve yeni bir bölge geliştirmesi için çeşitli toplar verir. Sonuç olarak, bir oyuncu, rotasını ilerletmek için büyüler söyleyebilir veya bir kalkan kullanabilir. Bu eylem, bir oyuncunun istediği zaman düzgün bir şeye geçmesine izin verir.

Sonuç

Herhangi bir oyuncu, Yeni Dünya’nın MMO türünü bir bütün olarak canlandırdığını kanıtlayabilir. Bu oyunu oynarken, bir oyuncu yol boyunca yeni yeteneklere erişebilir.