Phasmophobia Key satın alın. Phasmophobia Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Phasmophobia key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Phasmophobia indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Phasmophobia anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 107.1

Giriş

Phasmophobia, Kinetic Games tarafından yaratılan ve piyasaya sürülen bir aksiyon, hayatta kalma korku oyunudur. Sanal gerçeklikte (VR) oynamayı da destekleyen tek oyunculu bir oyundur. Oyun, bir oyuncu olarak, mistik aktivite ile karakterize edilen perili bölgelere seyahat edeceğiniz bir paranormal araştırmacılar ekibi oluşturduğunuz bir kooperatif psikolojik korku ortamı etrafında dönüyor.

Oyun

Oyunda bir oyuncu olarak, hastaneler, evler, okullar ve hapishaneler gibi çeşitli terk edilmiş binalarda yaşayan hayaletleri avlamak için sözleşmeli dört paranormal araştırmacıdan oluşan grubun bir üyesinin kontrolünü elinize almanız gerekecek. Ekibinizle birlikte aradığınız hayaletin varlığına dair kanıt aramak ve bulmak için oyundaki hayalet avı ekipmanlarını kullanabilirsiniz. Fazmofobi, her biri farklı davranışlara sahip on iki farklı hayalet tipine sahiptir. Birincil amaç, oyunun sonunda çok sayıda hayaleti yenmek değil, onlar hakkında yeterli bilgi toplamaktır. Takımınız için her başarılı görevin sonunda, oyuncular ödeme yoluyla ödüllendirilir.

Oyuncular, hayaletlerin duyabileceği ve kademeli olarak tepki verebileceği sesli sohbet yoluyla iletişim kurar. Siz ve ekibiniz, görevde yardımcı olması için CCTV kameraları, UV fenerleri, haçlar, termometreler, EMF okuyucuları ve Ouija panoları dahil olmak üzere çeşitli ekipman türlerini kullanabilirsiniz. Yukarıdaki ekipman araştırma, iletişim, ipucu toplama ve güvenlik amaçlarına hizmet edebilir. Kamyonun rahatlığında hareket sensörleri ve CCTV kameraları ile konumlarını izleyerek ya da hayalet gibi faaliyetlerde ve ellerinizi kirletmede onlara eşlik ederek ekibi desteklemeye karar verebilirsiniz.

Fazmofobinin Özellikleri

Oyun, oyuncular için çekici kılan bazı özelliklere sahiptir:
• Çapraz Platform – Oyun, VR’ye sahip olup olmadıklarına bakılmaksızın tüm oyuncuları içerir; böylece VR’ye sahip olan ve olmayan arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.
• Cazip Deneyimler – Fazmofobinin iyi ve gerçekçi grafikleri ve sesleri vardır. Ayrıca, sizi her şeyin üzerinde tutan büyüleyici bir deneyim sağlayan minimal kullanıcı arayüzlerine sahiptir.
• Co-op Çok Oyunculu – Oyun, dört adede kadar oyuncu karakteriyle arkadaşlarınızla etkileşim kurmanıza olanak tanır.
• Eşsiz Hayaletler – Fazmofobi, her biri benzersiz davranışlara sahip ondan fazla farklı hayalete sahiptir; bu nedenle sizin ve ekibin yürüttüğü her araştırma diğerinden farklı olacaktır.
• Soruşturmalar – İpuçları bulmak için hayalet avlama ekipmanını kullanın ve alabileceğiniz kadar çok bilgi ve kanıt toplayın.
• Tam Ses Tanıma – Hayaletlerle ilişki kurmak için gerçek sesinizi kullanın. EVP Oturumları ve Ouija Kurulları aracılığıyla her etkileşimde bulunduğunuzda sesinizi dinlerler.