Red Dead Redemption 2 Key satın alın. Red Dead Redemption 2 Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Red Dead Redemption 2 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Red Dead Redemption 2 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 271.49

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games ve Epic Games üzerinden de satın alınabilir ve oynanabilir. Şimdi bir Rockstar anahtarı veya Epic Games Anahtarı satın alın!

Oyun Amerika’da Vahşi Batı döneminin sonunun başlangıcında geçiyor. Bu dönemde, kanun adamları ve ödül avcıları, son haydut çetelerinden kurtulmaya çalışıyorlar. Teslim olmayanlar veya boyun eğmeyenler öldürülür.

Öykü

Batıdaki Blackwater kasabasında başarısız bir soygun, Arthur Morgan ve çetesini kaçmaya zorlar. Federal ajanlar ve en iyi ödül avcılarından bazıları onların peşinde. Arthur ve çetesi hayatta kalabilmek için ülkenin çeşitli kasabalarında savaşmalı, soygun yapmalı ve hırsızlık yapmalıdır. Çete, onu parçalamakla tehdit eden derin iç bölünmelerle karşı karşıyadır. Bu, Arthur’u idealleri arasında seçim yapmak ya da çok şey borçlu olduğu bir çeteye sadık kalma ikilemiyle karşı karşıya bırakır.

Oyun

Red Dead Redemption 2, yeni silahlar, yeni ödül avı görevleri, çete buluşmaları ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Oyuncular ayrıca en son içerik güncellemelerine ve yayınlanan iyileştirmelere ücretsiz erişim hakkına sahiptir. Bu oyun serisi, daha derin bir daldırma sağlamak için çok sayıda teknik ve grafik geliştirmeden geçmiştir. Daha iyi ortam kapanması, daha büyük çizim mesafeleri, iyileştirilmiş yansımalar, iyileştirilmiş çimen ve kürk dokuları, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler ve yüksek kaliteli küresel aydınlatma gibi yönlerde geliştirildi. Red Dead Redemption 2 oyuncuları ayrıca oyunu 4K yüksek çözünürlüklü ekranlarda, geniş ekran yapılandırmalarında ve birden çok monitörde çalıştırabilecek. Oyun ayrıca HDR desteğini de destekliyor ve artık daha hızlı kare hızlarında çalışıyor. Red Dead Redemption 2, 175’ten fazla Yılın Oyunu Ödülü kazanan oyunla birçok oyuncu arasında favori olarak kabul edilmeye devam ediyor.