Rust Key satın alın. Rust Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz Rust key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine Rust indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Rust anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 282.65

Rust, yalnızca çok oyunculu bir video oyunu türüdür ve Facepunch Studios tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Oyun Şubat 2018’de yayınlandı ve aksiyon-macera, hayatta kalma türünde yatıyor. Microsoft Windows, Linux ve macOS gibi çeşitli platformlarda kullanılabilir. Oyun ilk olarak Aralık 2013’te Steam Erken Erişim’e sunuldu, ancak hala alfa durumundaydı. Bununla birlikte, daha sonra, oyunun önemli ölçüde değişmesine neden olan pek çok gelişimsel değişiklik oldu. Örneğin, zombiler ana çevresel tehditti, ancak daha sonra bunların yerini tehlikeli vahşi yaşam aldı. 2014 yılında, Unity 5 oyun motoruna taşınmasından bu yana büyük grafik değişiklikleri oldu. O zamana kadar geliştiriciler, oyuncunun Steam hesabındaki ayrıntılarına bağlı olan önceden belirlenmiş bir ten rengini tanıttı. Oyun daha sonra Aralık 2013 (Erken Erişim) ve Şubat 2018’de piyasaya sürüldü.

Oyun Hakkında

Daha önce de belirtildiği gibi Rust bir hayatta kalma oyunudur, bu nedenle asıl amaç vahşi doğada hayatta kalmaktır. Bir oyuncunun hayatta kalabilmesi için ya topladığı ya da çaldığı materyalleri kullanması gerekir. Bu araçları kullanarak sağlıklarını, susuzluklarını, açlıklarını yönetebilmeleri gerekir, yoksa öleceklerdir. Ayılar ve kurtlar gibi tehlikeli vahşi hayvanlar var ama Rust oynarken en büyük tehdit oyun çok oyunculu olduğu için diğer oyuncular.

Oyuncular, oyunda bulunan yay gibi ateşli silahlar ve silahlar aracılığıyla savaşı kullanabilirler. Ayrıca etrafta dolaşan ve genellikle silahlı oyunculara saldıran bazı araçlar da var ancak oyuncu doğru taktik ve becerileri kullandığı sürece yenilebilirler. Rust, örneğin, kendilerini korumak için oyuncuların klanlara katılması veya üsler inşa etmesi için çok fazla işçiliği olan ve gerektiren bir oyundur. Bu oyunun en önemli yönlerinden biri baskındır ve büyük klanlar tarafından yapılması oyunu daha ilginç hale getirir.

Rust, bir hayatta kalma mekaniği oyunudur ve oyuncuların toplayıp kendilerini hayatta tutabilecekleri çok sayıda zanaat seçeneği ve kaynağı vardır. Tam sürüme rağmen, oyunda çok fazla gelişme var, bu yüzden daha iyi olmaya devam ediyor.