The Settlers New Allies Key satın alın. The Settlers New Allies Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz The Settlers New Allies key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine The Settlers New Allies indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

The Settlers New Allies anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 658.58

The Settlers: New Allies, Ubisoft Dusseldorf tarafından geliştirilen, şimdi Blue Byte olarak adlandırılan bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. RTS türündeki ilgi azaldığında, Settlers New Allies’ın duyurusu oyun severler arasında heyecan yarattı ve stratejik oyunların canlanmasını vaat etti.

Hikaye Modunu Ortaya Çıkarma

Geleneksel olarak bir hikaye modundan yoksun olan Ubisoft, oyuna etkileyici bir öykü entegre ederek kalıpları kırıyor. Trajik bir zeminde geçen oyuncular, yağmalanan bir köyden kaçmak zorunda kalan bir vali olarak rol alıyor, birçok insanı geride bırakarak. Hikaye, oyuncuların uzak topraklarda sığınak arayışını ve bilinmeyen bir vatanın tehdidini içerir.

Stratejik Keşif ve İttifaklar

Yeni bir yerleşim yeri arayışında oyuncular, adadan adaya seyahat ederken önemli ipuçlarını toplarken düşman saldırılarına karşı mücadele etmelidir. Köylerinin genişlemesiyle oyun, diğer topluluklarla ittifakların dinamik bir örgüsünü dokuyarak ortak düşmanlara karşı savaş ve savunmada işbirliği yapma olanağı sunar.

Kaynak Yönetimi Mücadelesi

Oyun mekaniğine daldıkça, ilk bölümler kaynak yönetiminde bir dizi zorluğu ortaya koyar, özellikle de yapılan binaların beklenmedik sorunlarla karşılaşmasıyla.