World of Warcraft The War Within Key satın alın. World of Warcraft The War Within Steam PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz World of Warcraft The War Within key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Steam üzerine World of Warcraft The War Within indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

World of Warcraft The War Within anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 1579.26

Heyecanlı maceralara hazır olun, çünkü “World of Warcraft: The War Within”, Dragonflight’ın sona ermesinden hemen sonra duyurulan genişleme olarak geliyor. Aslında, bu, WoW: Worldsoul Saga üçlemesinin duyurulan üç yeni genişlemeden ilki, diğerleri Midnight ve The Last Titan olarak adlandırılıyor.

Yüzeyin Derinliklerinde

The War Within’deki tüm yeni bölgeler, Azeroth’un yüzeyinin derinliklerinde bulunuyor. Son birkaç genişleme, hikaye anlamında uzun süreli MMO’nun bu yönde ilerlediğini ima etmiş olmaları nedeniyle çok da şaşırtıcı gelmemeli. Ve kabul edelim, Silithis’teki dev kılıç, Legion’un sonundan beri bize bu genişleme yerinin konumunu işaret ediyor.

Khaz Algar, Earthens’ın evi ve Dornogal, savaşın ortasında oyuncular için yeni bir merkez olacak. Toprak, Isle of Dorn, The Ringing Deeps, Hallowfall ve Azj-Kahet olmak üzere dört bölgeye ayrılmıştır. Hepsi kendi ayırt edici özelliklere sahiptir ve yer altı bölgeleri için şaşırtıcı derecede parlak ve neşeli görünüyorlar – Azj-Kahet dışında, ki bu anlaşılır bir şekilde karanlık ve boş görünüyor.

Dornogal’da Yeni Maceralar

Khaz Algar’daki Dornogal, Earthens’ın evi ve The War Within sırasında oyuncular için yeni bir merkez olacak. Toprak, Isle of Dorn, The Ringing Deeps, Hallowfall ve Azj-Kahet olmak üzere dört bölgeye ayrılmıştır. Hepsi kendi ayırt edici özelliklere sahiptir ve yer altı bölgeleri için şaşırtıcı derecede parlak ve neşeli görünüyorlar – Azj-Kahet dışında, ki bu anlaşılır bir şekilde karanlık ve boş görünüyor.

Dornogal’da Yeni Maceralar

The War Within, sadece yeni zindanlar ve baskınlara değil, aynı zamanda Delves’a da sahiptir. Bunlar, tek başınıza veya bir grup halinde gerçekleştirilebilen yeni bir endgame etkinliğidir. Bunlar tamamen zindanlardan ve baskınlardan ayrı olmalıdır ve oyuncular her hafta bunları yapmak zorunda hissetmemelidir.

Ayrıca, yanınıza bir NPC arkadaş alabileceksiniz, kişi veya grubunuzun ihtiyaç duyduğu herhangi bir uzmanlığa dönüşebilecek. Ayrıca, bunlar mevsimlerle de bağlantılı olacak, diğer endgame etkinlikleri gibi.

Horde Oyuncuları İçin Özel Bir Fırsat

Eğer Horde oyuncusuysanız ve hep cüce oynamak istediyseniz, işte şansınız geldi: bu yeni müttefik ırkını seçerken istediğiniz fraksiyonu seçebilirsiniz. Bu garip gelebilir, ancak unutmayın ki Void Elves ile Alliance’ın zaten bir ırk kesişmesi olduğunu unutmayın. Earthens, Druid, Demon Hunter ve Evoker dışındaki çoğu sınıfta oynayabilirler.

Orijinal müttefik ırkların aksine, Earthens’ı oynanabilir bir ırk olarak The War Within kampanyasını geçerek otomatik olarak açacaksınız. Bu, önceki müttefik ırkları açmak için itibarları ve görev zincirlerini öğütmek zorunda kalan bizler için büyük bir rahatlama kaynağıdır.

Warbands ile İlerlemeyi Paylaşın

Çok heyecanlanmadan önce, bu sadece The War Within ve Dragonflight genişlemelerinden gelen ilerlemeleri içerecek. “Warband” içinde hangi alternatif karakterleri dahil etmek istediğinizi seçebileceksiniz ve bunlar şunları paylaşacak:

 • Banka erişimi: Daha büyük bir banka ve reagent bankası alacaksınız, bu nedenle eşyaları veya altınları alternatif karakterleriniz arasında sürekli postalamanıza gerek kalmayacak.
 • Renown ve ün: Bu şu anda yalnızca Dragonflight ve The War Within için geçerli olacak.
 • Uçuş yolları: Bir karakter tarafından keşfedilenler diğerleri tarafından bilinecek.
 • Başarılar: Bu da Warband alt karakterleri arasında paylaşılır, ancak bunun önceki genişlemelerden olanları içerip içermediği belirsiz.
 • Transmogrifikasyon: Herhangi bir karakter tarafından öğrenilebilir ancak yalnızca doğru sınıf tarafından giyilebilir.

Warbands, oyuncuların yıllar boyunca istediği her şeyi içermiyor olabilir, ancak bu çok umut verici bir başlangıçtır.

Kahraman Yeteneklerini Seçin

Her sınıf, 80 seviyesine çıkarken atanacak daha fazla yeteneğe sahip olacak. Bunlar, belirli bir sınıf için iki farklı odak noktası sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Örneğin, bir Druid, Treants’ı güçlendirmek veya Lunar yeteneklerini güçlendirmek arasında seçim yapmak isteyebilirsiniz.

Bu nasıl çalışacağını yukarıdaki ekran görüntülerinde görebilirsiniz, ancak gerçek yeteneklerin testler devam ettikçe ve geri bildirim alındıkça önümüzdeki aylarda değişmesi bekleniyor.

Eski Montürlerini Tozdan Temizle

Dragonriding burada kalıyor, ancak Dragon Isles’ı terk ettikten sonra “dinamik uçuş” olarak adlandırılacak. Onu çalıştırmak için Dragon Glyphs toplamanıza gerek olmayacak, çünkü plan, bu yetenekleri varsayılan olarak sahip olmak.

Dragonriding’in daha büyük sorunlarından biri, günlük olarak hangi montürleri kullandığınızı sınırlamasıydı. Belki 300 veya daha fazla montür koleksiyonunuz var, ancak eğer bunlardan sadece birkaçını dragonriding için kullanabiliyorsanız, onları toplamanın bir anlamını alır. Neyse ki, bu ele alınıyor ve eski montürlerinizin çoğu, The War Within’deki dragonriding ile çalışmalıdır. Ayrıca, eski kıtalarda da dinamik uçuşu kullanabileceksiniz.

The War Within Hakkında Hızlı Gerçekler

 • Seviye sınırı: 80
 • Yeni bölgeler: dört yeni yeraltı bölge
 • Delves: Yeni bir endgame etkinliği – solo veya grup
 • Yeni müttefik ırk: Earthens
 • Warbands: Seçilen alternatif karakterlerle başarıları ve ilerlemeleri paylaşın
 • Kahraman Yetenekleri: Yolunu seç.
 • Dragonriding devam ediyor: Ve yetenek, çoğu monta eklenecek.