FAR CRY 6 Key satın alın. FAR CRY 6 Uplay PC key fiyat karşılaştırması

Fiyatları karşılaştır ve ucuz FAR CRY 6 key al! Satın aldıktan sonra, game key sayesinde doğrudan bilgisayarınızda Uplay üzerine FAR CRY 6 indirebilir, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

FAR CRY 6 anahtarı için mevcut en düşük fiyat ₺ 259.4

Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından tasarlanan yaklaşmakta olan bir birinci şahıs oyunudur. Yayıncısı Ubisoft ve Far Cry oyun serisinin altıncı büyük gelişmesi olarak geliyor. Oyunun resmi olarak önümüzdeki yılın başlarında, muhtemelen 18 Şubat’ta piyasaya sürüleceği yönünde beklentiler var.

Oyun Amazon Luna, Xbox One, Stadia, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak. Lansman sonrasında herhangi bir ek ücret ödemeden yeni nesil platforma geçebilirsiniz.

Oyun, Başkan Anton Castillo tarafından yönetilen kurgusal bir Karayip adası olan Yara’da geçiyor. Ayrıca başkan, oğlu Diego’yu öğretilerini takip etmesi ve onu gelecek neslin lideri olması için beslemesi için yetiştirir. Yani acımasız diktatörü ve oğlunu iktidardan indirmeye çalışan bir gerilla savaşçısı olacaksınız. Sonuç olarak, Yara milletini özgür kılın.

Far Cry 6’yı özel yapan nedir?

Etkileyici oyun

Far Cry 6, önceki Far Cry serisiyle aynı oyun biçimini izler. Baş kötü Yara diktatörü Castillo ve oğlu Diego’yu tanıtıyor. Diego’nun ayak izlerini takip etmesiyle, gerekli tüm yollarla bir gerilla devrimini bastırmak niyetindedir. Bu baskıcı rejimi devirmek için oyuncular geçici silahlar, araçlar ve kiralık Amigos kullanıyor.

Antagonist ama Acımasız Diktatör

Genel olarak, Far Cry, kurnaz anti-kahramanlarıyla tanınır. İlk seri, sıradan lider Joseph Seed’den sert bir şekilde başladı. Manyak kral Pagan Min ile devam ettiler. Başka bir deyişle, Far Cry serisi, oyunu etkileyici kılan çok sayıda yoğun kişiliğe sahip. Anton Castillo ile birkaç karmaşıklığı var.
Yara’nın başkanı olarak ülkeyi katı kontrolü altına aldı. Çoğu zaman, en iyi olduğunu düşündüğü şeyi elde etmek için acımasız yöntemler kullanır. Ekonomik olarak mücadele eden adayı orijinal ihtişamına geri döndürmek için oylandı. Bu nedenle, vizyonuna ulaşmak için her şeyi yapacaktır.
Yöntemlerinden kötü söz eden herkes tutuklanır ve köle olarak çalışmaya zorlanır. Bu yüzden gerilla savaşçıları sıradan vatandaşların özgürlüğü için savaşmak ve cenneti diktatörden kurtarmak için savaşa gitmeyi tercih ediyor. Bu oyunu oldukça ilginç yapan da bu.

Tropik Yara Oyun Alanı

Far Cry 6’nın konusu, zaman içinde kaybolan bir cennet olan Yara ulusudur ve Karayipler’in kalbinde yer almaktadır. Ülkede Küba’dan ilham alan estetik ve eski model arabalar var. Ayrıca başkent Esperanza’dır ve şimdiye kadar sahip olduğunuz Far Cry oyun serisindeki ilk en büyük kentsel ortam olarak gelir. Şehir, geçmiş dizilerden tamamen farklı bir rol oynayacak.

Ülkenin diktatörü, vatandaşlara güçlü liderliğe duyulan ihtiyacı anlama yetkisi verir. Sonuç olarak, devrimin merkezinde sıkışıp kalıyor. Temel amacı, ülkenin kaynaklarını, bilim adamlarını ve diğer rasyonel şeyleri atayabilecek yabancıların yardımı olmadan yaşamak için kullanmaktır.

İlginç bir şekilde, bu acımasız rejimi yok etme yolculuğunuz sizi adanın yoğun şehirlerinden, muhteşem ormanlarından ve zarif kumsallarından geçiriyor. Bu nedenle, güncel olan en pahalı Far Cry oyun alanını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Castillo ve oğlunun ilişkisi merkezi bir aşamaya geçiyor.

Başkan Anton ve oğlu Diego arasındaki ilişki, Far Cry 6’nın önemli bir bölümünü oluşturuyor. Şimdi soru şu: Diego onun izinden gidecek mi? Yaklaşan bu Far Cry 6 serisinde keşfetmeniz gereken şey bu.

Aynı zamanda, oyun Anton’u günümüzün en heyecan verici kötülerinden biri yapıyor. Öncelikle sevecen bir baba ve kurnaz ve kibirli bir lider olarak hareket eder. Bunun da ötesinde, sevgi dolu oğluna çarpık, saldırgan ve acımasız dersler veriyor.

Devrimci Savaşçı Dani Rojas olarak oynayın

Bu oyun serisinde, erkek veya kadın olarak oynamayı seçebileceksiniz. Cinsiyet seçiminize bağlı olarak, Dani tamamen seslendirilecek ve performansı yakalanacaktır. Dani Rojas, Yara adasında doğup büyüyen bir karakterin gereksinimlerine uyuyor. Karakter yereldir ve kendilerini devrimin bir parçası olarak görür. Zalim diktatörlük hükümetini devirmek için Özgürlük hareketinde kendini kaptırabilecek biri. Böylece, Yara’nın diktatörden özgürlüğü için savaşan bir gerilla askeri olan Dani Rojas rolünü üstleneceksiniz. Ayrıca, nihai amaç, ulusu ilk ihtişamına geri döndürmeye çalışmaktır.

Kiralık Yeni Amigolar

Far Cry 5’teki en ünlü ve başarılı unsurlardan biridir ve tarzıyla geri döner. Devriye gezmek ve acımasız liderliğe karşı sizinle şiddetle savaşmak için askerler kiralayın. Bu seride, kiralık silahlara Kiralık Amigos adı verilecek.
Savaşlarda size yardımcı olması için yapay zeka ajanlarıyla ortak olun. En önde gelen dostlardan biri olan Chorizo ​​adında sevimli bir sosis köpeği ve yorgun bir eski KGB casusu bulacaksınız. Bu nedenle, görevleriniz için her zaman bir yedek arayabilirsiniz.